Manhattan Twoimi oczami – kup bilety autokarowe do USA!

Te kompleksowe, eskortowane wycieczki na Decker po Manhattanie organizowane przez aura.pl pokażą Ci, co najlepsze w Nowym Jorku. Twój kompetentny i zabawny przewodnik oprowadzi Cię przez cały czas trwania wycieczki, zakupi za Ciebie niezbędne bilety autokarowe i muzealne, dostarczając zabawnych faktów i komentarzy podczas oglądania widoków z najlepszego miejsca w mieście! 2 opcje wycieczek pozwalają wybrać najlepsze dla Ciebie i Twojego harmonogramu doświadczenie. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, ponieważ profesjonalny przewodnik zapozna Cię z zabytkami Manhattanu i eklektycznymi dzielnicami. Twoja wycieczka obejmuje przejazd autokarem, zakup biletów autokarowych, widoki na Times Square, Central Park, Little Italy, Piątą Aleję, Empire State Building, Harlem. Doświadczenie Manhattan 8HR obejmuje:

  • Bliskie widoki słynnych zabytków Nowego Jorku z górnego pokładu autobusu wycieczkowego Grey Line CitySightseeing Double Decker. · Krótka wycieczka piesza po High Line, publicznym parku zbudowanym na zabytkowej linii kolejowej przewożącej towar na ulicach West Side na Manhattanie.
  • Krótką wycieczkę autokarem po kampusie One World Trade Center, w tym przystanek fotograficzny w fascynujących fontannach z 11 września.
  • 60-minutowy rejs promem ze spektakularnym widokiem na Statuę Wolności i słynną panoramę Nowego Jorku. · Wstęp na obserwatorium The Top of the Rock w Rockefeller Center.
  • Bliskie widoki słynnych zabytków Nowego Jorku z górnego pokładu autobusu wycieczkowego Grey Line CitySightseeing Double Decker.
  • Krótka wycieczka piesza po High Line, publicznym parku zbudowanym na zabytkowej linii kolejowej przewożącej towar na ulicach West Side na Manhattanie. · Krótka wycieczka po kampusie One World Trade Center, w tym przystanek fotograficzny w fascynujących fontannach z 11 września. · 60-minutowy rejs promem ze spektakularnym widokiem na Statuę Wolności i słynną panoramę Nowego Jorku,  która znana Ci jest z najlepszych filmów produkcji usa!