Wymarzona sala weselna Chmielno

Sala weselna Chmielno cieszy się sporym zainteresowaniem wśród przyszłych par młodych. Lokalizacja tej restauracji jest tak romantyczna i autentycznie włoska, jak tylko się da. Położony na małym spokojnym placu, w ukrytym porcie leży ten prawdziwy skarb. Wioska Chmielno jest malowniczo usiana ciekawymi drzwiami i brukowanymi alejkami prowadzącymi do sennego portu. To urocze połączenie w połączeniu z widokiem na jedyną wyspę nad jeziorem zapewnia wspaniałe tło na przyjęcie weselne. Restauracja i sala weselna Chmielno jest własnością rodziny i jest obsługiwana z rodzinnymi recepturami przygotowanymi z wielką starannością i dbałością.

Lokalne produkty sezonowe gwarantują, że każde danie jest super świeże i pięknie zaprezentowane. Ponieważ to miejsce ma własne miejsce cumowania, możesz dotrzeć łodzią z wybranego miejsca ceremonii nad jeziorem, przejść się po drewnianej przystani ze świecami i wejść w niezapomniany kawałek raju w sali weselnej w Chmielnie. Twój dzień ślubu jest jednym z najbardziej wyjątkowych dni w twoim życiu, więc naturalnie chcesz, aby był idealny od początku do końca. Sala weselna Chmielno to idealne miejsce na nadjeziorne wesela i koktajle.

STYLE ŚLUBNE I PRZESTRZEŃ – Restauracja na dole może pomieścić 60-70 gości siedzących lub 90-100 gości na koktajl wesele. Loft na piętrze jest idealnym miejscem na bardziej kameralne wesela i przyjęcia dla 40-45 gości siedzących lub 70-80 gości na przyjęcie w stylu koktajlowym. Ogród może zorganizować przyjęcie weselne i przyjęcie w stylu koktajlowym. Lub po prostu użyj ich wszystkich jako prywatnego miejsca spotkań w Chmielnie.