Mancera So Blue to najpięknieszy zapach!

W miarę wzrostu perfum niszowych w rozwijającym się globalnym przemyśle zapachowym, perfumy designerskie stale spadają. Zapachy od lat są bezpiecznym wyborem. Popierany przez celebrytów, noszony przez wszystkich twoich najbliższych przyjaciół i dostępny w lokalnym centrum handlowym. Jakkolwiek czasy się zmieniają, konsument stał się bardziej wykształcony na temat produktów, a tym samym bardziej świadomy tego, gdzie wydaje pieniądze. Jeśli jeszcze nie zagłębiłeś się w świat niszowych perfum takich jak Mancera So Blue od Perfumeria Quality, oto 3 powody, dla których możesz chcieć teraz:
1. Fachowość i pasja: W przeciwieństwie do markowych marek, które produkują również odzież, okulary przeciwsłoneczne, torebki i biżuterię – niszowi perfumiarze koncentrują się wyłącznie na tworzeniu rzemieślniczych zapachów, takich jak Mancera.
2. Wyłączność: Nie tylko ze względu na cenę premium, ale również z powodu ograniczonej dystrybucji – rynek masowy wciąż nie jest zaznajomiony z niszowymi markami ani nie jest w pełni wygodny. Inwestowanie w niszowe perfumy wyróżni Cię spośród szerokiej publiczności, która nie jest jeszcze wykształcona w tej kategorii.
3. Opowiadanie i inspiracja: Perfumy niszowe, takie jak na przykład Mancera So blue od Perfumeria  poprzedza zapachy projektantów i można je przypisać do królowej, takiej jak królowa Elżbieta I. Chociaż dziś tworzone są na zamówienie (zaprojektowane dla jednego konkretnego klienta) zapachy, można je również znaleźć w perfumach niszowych marek, które oferują piękne opowiadanie historii . Każdy zapach w Perfumerii Quality został starannie zaprojektowany, aby przenieść Cię w określone miejsce, miejsce lub emocje. Uważa się, że charakterystyczne zapachy należą już do przeszłości i powinniśmy mieć garderobę zapachów dopasowaną do naszych nastrojów i okazji.