Kup mieszkania lub dom pod wynajem

Poszukiwanie domu lub mieszkania jest ekscytujące, ale czasami może być stresujące. Dla większości z nas zakup nieruchomości nie jest czymś, co robimy regularnie, dlatego podążamy ścieżką, która naszym zdaniem jest najlepsza. W AZielińska Nieruchomości widzimy, że kupujący popełniają te same błędy – nie chcemy, abyś wpadł w te pułapki i jest tutaj, aby Ci pomóc. Może poświęcisz chwilę i sprawdzisz, czy popełnisz któryś z tych błędów w poszukiwaniu nowego domu?

Koncentrując się na szczegółach – kiedy wchodzisz do mieszkania, łatwo dać się uwieść efektownym wykończeniom i zignorować to, co ważne, jakość materiału i jego strukturę. Przed rozpoczęciem przeglądania zrób listę rzeczy, które są dla Ciebie naprawdę ważne i konieczne. Tak, granitowy blat i designerskie akcesoria mogą Cię olśnić, ale czy bierzesz pod uwagę wszystko inne? To może być najlepszy dom w niewłaściwej lokalizacji, a zamiast skupiać się na okolicy, zachwyca cię wnętrze, które zawsze przecież można zmienić.

Zawsze jest umowa – każda nieruchomość, taka jak mieszkanie czy dom,  jest wyceniana na sprzedaż, każdy agent będzie miał inne strategie, jak do niej podejść. Czasami jest miejsce na negocjacje lub agent może wycenić, aby przyciągnąć wiele ofert w nadziei na uzyskanie oferty z ceną wywoławczą. Jeśli przeprowadziłeś badania na tym obszarze i co jest dostępne na rynku, a ostatnio sprzedałeś, będziesz miał pojęcie o wartości nieruchomości, ale co jest dla Ciebie warte? Wartość jest bardzo subiektywna, jednak zwlekaj lub graj w grę typu „deal” w nadziei, że skorzystasz z okazji, która może bardzo łatwo odeprzeć atak i sprawić, że stracisz nieruchomość, którą naprawdę chciałeś.

Znajdź wymarzone lokum!
Szukasz konkretnego stylu nieruchomości? Czy myślałeś, że to, co oferuje ci w środku, może być kluczem? Określony styl nieruchomości może nie zapewnić ci przestrzeni i stylu życia, którego poszukuje Twoja rodzina. Tylko dlatego, że z zewnątrz nieruchomość może nie przyciągnąć twojej uwagi, nie ignoruj ​​tego, co może zapewnić wnętrze mieszkania.

Zaniedbanie odsprzedaży – być może szukasz wymarzonego domu, który będzie z tobą na całe życie, ale okoliczności i plany się zmieniają, a w pewnym momencie możesz chcieć sprzedać nieruchomość, którą zamierzasz kupić. Wiele rzeczy o nieruchomości można zmienić, ale jest jedna, która zdecydowanie tego nie może zrobić, a mianowicie lokalizacja.