Perfumeria Warszawa

Prestiżowe zapachy, jakie sprzedaje Quality, czyli Perfumeria Warszawa przynoszą silny wzrost na całym świecie na skądinąd polskim rynku zapachowym.

Jak myślisz, dlaczego tak jest?
Klienci stają się coraz bardziej wykształceni i mają wiedzę na temat dobrego kunsztu. Widzisz to we wszystkich obszarach, na przykład wiele osób ma ulubioną kawiarnię ze specjalnymi ziarnami kawy, a inni oszczędzają na koszulce wykonanej w Chinach, ponieważ wiedzą, że otrzymają bardzo dobry produkt, który został wykonany z troska, miłość i pasja. To samo dotyczy przemysłu perfumeryjnego – w przypadku naszych perfum inwestycja polega na aromacie w butelce – to jest nasza największa inwestycja, a klienci wiedzą, że miliony złotych nie zostały wydane na ogromne kampanie w magazynach i reklamach w każdy przystanek autobusowy – tylko najlepsza perfumeria Warszawa posiada te perfumy. Nie kupisz ich wszędzie i dlatego jest to nisza.

Czego szukają konsumenci od prestiżowych marek?
Powiedziano nam, aby dostosowywać nasze ceny przez kupujących w domach towarowych i perfumeriach Warszawa, ponieważ powiedzieli, że konsumenci nie chcą inwestować w specjalne surowce i egzotyczne absoluty. Zastanawialiśmy się nad stworzeniem zmiennej, aby odkryć, że kiedy uruchomiliśmy Elixir po wyższej cenie, natychmiast się wyprzedał. Kupujący i analitycy mogą prognozować różne trendy, ale niekoniecznie ma to znaczenie dla marki, którą sprzedaje Perfumeria Warszawa. Nasi klienci lubią to, co robię, lubią moje składniki i są gotowi wydać więcej, ponieważ wiedzą, że istnieje dobry powód do zwiększenia.