Promocja stron internetowych – tylko przez specjalistów!

Istnieją dwa rodzaje SEO: promocja stron na stronie, która zajmuje się optymalizacją treści i strony, oraz SEO poza stroną, które dotyczą nawiązywania relacji między stronami. Dzięki tym dwóm wszechświat SEO jest prawie kompletny. Ale poczekaj chwilę, jest coś więcej: SEO techniczne – kolejny duży temat do omówienia.

Co to jest promocja stron techniczna?
Co dokładnie dotyczy technicznego SEO? Czy w jakiś sposób łączy on czynniki na stronie z czynnikami poza stroną? Cóż, częściowo rzeczywiście, częściowo nie bardzo… Techniczna promocja stron odnosi się do wszystkich działań SEO, z wyjątkiem optymalizacji treści i budowania linków. Mówiąc najprościej, obejmuje następujące wymagania wyszukiwarki w celu usprawnienia indeksowania. Wymagania te stale się zmieniają i stają się coraz bardziej złożone, aby dotrzymywać kroku wyszukiwarkom, które z każdym dniem stają się coraz bardziej wyrafinowane. Możemy więc powiedzieć, że techniczna promocja stron jest w stanie ciągłego udoskonalania. Techniczne SEO należy zoptymalizować, aby stworzyć niezbędny fundament, który zapewnia treści i linki w najlepszym możliwym środowisku marketingowym, abyś mógł razem ze swoją stroną internetową błyszczeć w wynikach wyszukiwania bez żadnych przeszkód.

Od technicznej strony pozycjonowania i promocji stron lepiej mieć fachowca. Sam jednak również możesz zająć się promocja wykonując kilka podstawowych zadań!
– Wyostrz swoje zdjęcia, odpowiednio dostosowując ich rozmiary. Jednak ogranicz rozmiar do niezbędnego minimum, ponieważ duże zdjęcia są bardzo ciężkie i mogą mocno zakłócać czas ładowania.

– Użyj również formatu jpg do zdjęć (ponieważ mają do dyspozycji więcej tonów) i png do grafiki.

– Ogranicz przekierowania. Wiele przekierowań wpływa również negatywnie na szybkość ładowania strony. Im więcej przekierowań zainstalowanych na jednej stronie, tym dłużej użytkownik musi czekać. Dlatego zawsze powinieneś próbować zmniejszyć liczbę przekierowań i upewnić się, że masz tylko jedno przekierowanie na stronie.