Wyposaż dobrze swoje kwatery Dąbki!

Chcesz wynajmować kwatery Dąbki? Wyposaż je w ręczniki i podstawowe przybory toaletowe. Większość ludzi wynajmujących kwatery Dąbki przynosi własne przedmioty, ale wszyscy od czasu do czasu zapominają. Posiadanie dodatkowego mydła, szamponu, odżywki, pasty do zębów, suszarki do włosów i tym podobnych pomoże zredukować te wycieczki w ostatniej chwili do najbliższej apteki. Ręczniki mogą już znajdować się w łazience, ale jeśli jest to wspólna łazienka, dobrym gestem jest rozłożenie ręczników osobno w pokoju, aby później uniknąć zamieszania.

Butelki z wodą lub szklanki do picia również powinny się znaleźć w kwaterach w Dąbkach. Zaoferuj gościom sposób na drinka w środku nocy. Woda butelkowana na stelażu łóżka to prawdziwa przyjemność, ale jeśli woda z kranu świetnie smakuje, równie dobrze sprawdza się szklanka do picia.

Przewodnik po kanałach telewizyjnych i instrukcje zdalne również jest mile widziany. Jeśli twoje kwatery Dąbki mają telewizor, poświęć kilka minut na stworzenie przewodnika po kanałach. Obejmują sieci, kanały informacyjne i sportowe, kanały o specjalnym zainteresowaniu oraz kanały filmowe. Jeśli twój telewizor ma dostęp do serwisu Netflix, również to wymień. Pamiętaj, aby podać wskazówki dotyczące włączania telewizora, ponieważ każdy pilot jest inny. Przetestuj pilota, aby upewnić się, że działa i nie potrzebuje baterii. Gorąca wskazówka: po utworzeniu przewodnika po kanałach zastanów się nad jego laminowaniem, aby trwał długo i nie został zniszczony przez rozlany napój lub łzę.

Wszystkie kwatery Dąbki powinny być wyposażone w światło nocne. Prosta lampka nocna o niskiej mocy oświetla drogę do łazienki w środku nocy. Nie chcesz, aby Twoi goście uderzali się w goleń lub tupali palcami, gdy przebywają w nieznanym otoczeniu.