Pensjonat Kostrzyn nad Odrą zaprasza turystów!

Marketing jest kluczowy, jeśli chodzi o przyciąganie najemców do wynajęcia Twojego pensjonatu Kostrzyn nad Odrą. Będziesz chciał dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych najemców, aby mieć największą pulę do wyboru.

Jedno z największych zasobów internetu i najłatwiejszych miejsc do znalezienia najemców chcących wynająć pensjonat Kostrzyn nad Odrą jest internet i wyszukiwarka. Być może najlepsza część? Ta usługa jest bezpłatna – chyba że jesteś w kilku wybranych miastach. (Wskazówka dla profesjonalistów: nie podawaj tutaj adresu. Po prostu podaj ogólne okolice ze względów bezpieczeństwa). Możesz także umieścić swoją reklamę w innych witrynach do zgłaszania wypożyczalni.

Jednym z najstarszych, ale najbardziej skutecznych sposobów promowania wynajmu jest umieszczenie na podwórku prostego znaku „Do wynajęcia”. Największą wadą znaku jest jednak natychmiastowe powiadamianie każdego przejeżdżającego o tym, że pensjonat Kostrzyn nad Odrą ma wolne pokoje. Wstępna selekcja kandydatów na wynajem Kiedy otrzymasz telefon lub wiadomość od potencjalnego najemcy, zawsze dokonaj wstępnej kontroli przed osobistym spotkaniem. Najłatwiej to zrobić, ustawiając kryteria wynajmu i wyjaśniając je telefonicznie.

Moje kryteria przed typowym procesem składania wniosku o wynajem wyglądają następująco: Miesięczny dochód brutto musi być mniej więcej trzykrotny lub większy od miesięcznego czynszu.

Korzystna ocena kredytowa: Zatrudnienie – z akceptowalnym dowodem (tj. odcinkami wypłaty) wymaganego miesięcznego dochodu Dobre referencje od wszystkich poprzednich właścicieli.

Uzgodnij całkowitą dozwoloną liczbę osób na pensjonat Kostrzyn nad Odrą (np. dwie na sypialnię zgodnie z prawem stanowym). Możesz przeczytać tę listę przez telefon do potencjalnego najemcy i zapytać go, czy spełnia te wymagania. Jeśli nie, nie wynajmuj im domu, marnuj czas na dalsze ich sprawdzanie, a nawet zarezerwuj seans.