Do jakiej kuchni pasują blaty kerrock?

Czym są blaty kerrock? Od dawna uważane za najlepszą opcję budżetową, laminaty są nieporowate, oferują łatwą konserwację i są dostępne w wielu wzorach i kolorach. Wykonane przez stapianie wielu warstw impregnowanego papieru pod wysokim ciśnieniem, przyklejone do podłoża, są odporne na uderzenia, zarysowania i wilgoć. Ogólne zastosowanie blatów kerrock, w tym obszary do przygotowywania posiłków, zlewozmywaki oraz wokół płyt i kuchenek. Może dokładnie naśladować inne materiały blatu, w tym granit, łupek i drewno, dzięki czemu będzie pasować do nowoczesnych i tradycyjnych projektów.

Jak trwałe są blaty kerrock? Odporny na większość plam i chemikaliów, ale nie na ciepło ani parę. Nie nadaje się jako powierzchnia cięcia. Wybierz grubszy blat wysokociśnieniowy, aby uzyskać większą trwałość.

Co to jest szklany blat? Szkło od dawna jest lubiane przez projektantów wnętrz ze względu na lekki dotyk, jaki wnosi do projektu, a także jego odblaskowy połysk, który naprawdę pomaga zwiększyć poziom światła. Szkło to nieporowaty materiał, który jest odporny na wilgoć, a zachlapania można łatwo wyczyścić, dzięki czemu jest pięknym – i praktycznym – rozwiązaniem do kuchni. Wokół zlewu lub do barów śniadaniowych w centralnym punkcie. Ponieważ jest to bardzo odblaskowa powierzchnia, jest przydatna jako element dekoracyjny w małych kuchniach, aby zwiększyć poczucie przestrzeni.

Blaty kerrock pasują do współczesnych schematów. Taki blat wygląda nie na miejscu w wiejskich kuchniach. Może być oświetlony od dołu, aby stworzyć nastrojowe skupienie.