Agroturystyka Kaszuby zaprasza wczasowiczów – nie tylko w wakacje!

Gdy chcesz się zrelaksować i odpocząć od zgiełku życia, odpowiedzią jest agroturystyka Kaszuby. Doświadcz prawdziwego kontaktu z wiejskim życiem, bądź jednością z naturą i rozkoszuj się prostym życiem. Od jazdy po wyboistych drogach wozem wołowym, dojenia kóz i krów, zanurzenia się w lokalnych tradycjach, po słuchanie czarujących opowieści z minionej epoki. Daje szansę na relaks i rewitalizację w czystym naturalnym środowisku, w otoczeniu wspaniałej scenerii.

Agroturystyka Kaszuby daje możliwość wędrowania po polach muśniętych słońcem, obserwowania przyrody przy strumykach i skakania do bulgoczącej wody. Powróć do natury i poczuj niezapomniany powiew wsi, wsłuchaj się w muzyczne odgłosy natury, napełnij płuca czystym powietrzem, sadź nasiona dla niemowląt, rozkoszuj się smakiem żywności ekologicznej, odkrywaj dziedzictwo kulturowe, zagłębiaj się w tradycje ludowe, oglądaj rozgwieżdżone noce nieba i przeżyj wiele spontanicznych radości natury, których być może nigdy wcześniej nie zaznałeś!

Agroturystyka Kaszuby korzysta również z okazji, aby zaprosić nierezydentów Indian do powrotu swoich dzieci do korzeni, poprzez fascynującą koncepcję wakacji w gospodarstwie na Kaszubach.