Jaka urna na prochy kota, psa będzie odpowiednia?

Kiedyś było tak, że jeśli twój pies, kot umarł, po prostu zakopywałeś go w domu na swojej posesji. To powoli, ale systematycznie stało się mniej powszechne w ciągu ostatnich kilku dekad. Obecnie wiele rodzin decyduje się na kremację psów zamiast ich grzebania. Przyczyny tego są wielorakie. Jak ustalić, jaki rozmiar urny będzie Ci potrzebny dla Twojego psa?

Popularne rodzaje urny dla małych i dużych psów, kotów: Wiele gmin nie zezwala już ludziom na chowanie zwierząt domowych, nawet na własnej posesji. Nawet jeśli twoje miasto na to pozwala, możesz się martwić, że zostawisz swoje zwierzęta w domu, jeśli będziesz musiał się wyprowadzić. Wiele osób mieszka również w mieszkaniach lub na obszarach miejskich, gdzie pochówek zwierząt domowych nie jest możliwy. Kremacja i urna na prochy kota, psa to świetna alternatywa. Jeśli skłaniasz się do kremacji zwierząt domowych, możesz nie być pewien, co zrobić z ich skremowanymi szczątkami. Większość ludzi wybiera specjalną urnę, aby zaprezentować swoje spóźnione zwierzęta. Tutaj mówimy więcej o tym, na czym polega ten proces selekcji. Dostarczamy również inspiracji, gdy wybierasz kreatywne pomniki, takie jak urna na prochy kota, urna dla swojego ukochanego psa rodzinnego.

Jak ustalić, jaki rozmiar powinna mieć Twoja urna na prochy kota, psa? Jeśli jest to Twoje pierwsze doświadczenie z kremacją zwierząt domowych, możesz czuć się przytłoczony. Możesz nie mieć pojęcia, jakiego rozmiaru urny możesz potrzebować lub jakie style są dostępne. W rzeczywistości łatwiej jest ustalić rozmiar urny na prochy psa, niż można by się spodziewać. Ilość, jaką Twój zwierzak ważył w życiu, wpłynie na wagę, jaką waży po śmierci. Duży pies, taki jak Wielki Pirenejski, będzie generował więcej popiołu niż mały pies, taki jak Maltańczyk. Większość ludzi współpracuje ze swoimi weterynarzami przy kremacji szczątków swojego zwierzaka – psa i kota.