Kto świadczy przeładunki magazynowe Gdańsk?

W przypadku przesyłek międzynarodowych kontenerowcem, koleją lub samolotem miejsce, do którego przybywa statek, pociąg lub samolot, rzadko jest miejscem docelowym przesyłki. Ostateczna dostawa lub „dalszy przewóz”, jak to się określa, ma miejsce dopiero po przybyciu towarów i ich rozładunku, często dopiero po ich odprawie celnej.

W naszym magazynie przeładunkowym wykonujemy przeładunki magazynowe Gdańsk – przygotowujemy towar do dalszego przewozu. W najprostszym przypadku po prostu przeładowujemy jednostkową przesyłkę i wysyłamy ją do Ciebie. Jeżeli przesyłka skierowana jest do kilku różnych miejsc docelowych lub jest to ładunek częściowy przesyłki drobnicowej, zajmujemy się wykonaniem przeładunków magazynowych Gdańsk – czyli rozładunkiem i dystrybucją towaru oraz dalszym przewozem.

Jako doświadczona firma magazynowa wykonujemy przeładunki magazynowe Gdańsk podejmujemy się wielu dalszych usług związanych z przeładunkiem Państwa przesyłek. W ten sposób możemy zaoszczędzić czas, pracę, a w ostateczności pieniądze.

Wyślij do nas zapytanie dotyczące przeładunku Twoich przesyłek i innych usług o wartości dodanej. Możesz na nas liczyć jako na profesjonalnego partnera. Służymy pomocą – skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

Świadczymy przeładunki magazynowe Gdańsk w celu dalszej dostawy do krajów Unii Celnej.
Konieczność przeładunku takiego ładunku występuje w kilku przypadkach:
1) przy zmianie jednego środka transportu na inny. Na przykład przeciążenie z kontenera, wagonu, platformy na transport drogowy lub kolejowy.
2) optymalizacja schematów międzynarodowego przewozu ładunków.
To dobry sposób na zminimalizowanie kosztów transportu drogowego.