Jakie moskitiery Wrocław znajdziesz w ofercie firmy Perfecta?

Jakie moskitiery Wrocław wybrać? Moskitiery to najlepszy sposób ochrony pomieszczeń przed owadami bardzo często występującymi w okresie wiosenno-jesiennym. Moskitiery Wrocław zapewniają doskonałą ochronę osobom cierpiącym na alergie, zatrzymując pyłki roślin i kurz wszechobecny w naszych domach.

1. Moskitiera ramkowa / kołnierz. Najprostszy rodzaj moskitier. Kratka zatrzymała się na aluminiowym podwoziu. Łatwy i nieinwazyjny montaż i demontaż z okna lub ściany. Moskitiery z firmy Perfecta z miasta Wrocław zapinana jest na haczyki dostosowane do grubości profilu.

2. Zwijane drzwi moskitiery Wrocław to dodatkowa ochrona. Zwijana siatka drzwiowa w prowadnicach i prowadnice do kaset, w których umieszczona jest sprężyna samozwijająca, bez konieczności demontażu na zimę. Ten system montażu to innowacyjny produkt, który po otwarciu zwija się i znika w części aluminiowej. Można go łatwo ściągnąć i zablokować na dole, gdy potrzebna jest ochrona przed komarami. Nie musi być cały czas zamknięty i można go było zrolować tylko w razie potrzeby. W tym systemie zastosowano technologię hamowania, która pomaga zwinąć siatkę w wolnym tempie po jej złożeniu i szybko się nie otwiera z uderzeniem u góry. Moskitiery Wrocła wykorzystują również mechanizm samoczyszczenia, który czyści siatkę i rolki za każdym razem, gdy siatka jest zwijana i opadana. Zapobiega to zakleszczeniu się mechanizmu w wyniku gromadzenia się pyłu.