Odmładzający krem Embellir – zapraszamy do Quality!

Przeciw starzeniu się. Rozjaśniające. Dokręcanie. Transformatorowy. Dzięki temu, co nazywam pracą, spotkałem się z wszelkiego rodzaju nabłyszczanymi serum i maślanymi kremami Embellir, które twierdzą, że są tymi wszystkimi słowami i nie tylko. Rzadko kiedy którekolwiek z nich zawodzą, zamknięte w dekadenckich naczyniach przypominających klejnoty i szklanych słoikach w stylu aptekarza. Jednak często nie mogę uwierzyć w cenę.

Co tak naprawdę usprawiedliwia krem ​​Embellir na noc kosztujący trzy cyfry? Czy szczerze poleciłbym eliksir za 300 złotych znajomemu? Jako kobieta po trzydziestce nie zawsze jestem odbiorcą niektórych z tych luksusowych mikstur. Dlatego często dzielę się swoimi odkryciami z mamą, która ma około 60 lat. Rzadko ma jakąkolwiek podstawową wiedzę na temat produktu, co oznacza, że ​​jest to zasadniczo ślepa próba.

Znane marki często nie robią wrażenia, a ona była zachwycona mniej znaną linią produktów do pielęgnacji skóry Embellir dla kobiet w okresie menopauzy. Oprócz tego, że krem Embellir jest bardzo skuteczny, jest również łatwy w użyciu, rezygnując z wieloetapowej gamy produktów na rzecz prostego serum na dzień i kremu na noc.