W ofercie dźwigi osobowe, windy towarowe Toruń

Różne typy wind lub wind obejmują windę budowlaną, windę kapsułową, windę hydrauliczną, windę pneumatyczną, windę pasażerską, windę towarową, windę trakcyjną / kablową, windy towarowe Toruń i windy mieszkalne, windę bez maszynowni itp.

Winda hydrauliczna jest napędzana mechanicznie przez tłok, który porusza się w cylindrze. Ruch tłoka można wykonać pompując olej hydrauliczny do cylindra. Tłok z łatwością podnosi kabinę podnośnika, a poziom oleju można kontrolować za pomocą zaworu elektrycznego. Windy hydrauliczne są stosowane w budynkach od pięciu do sześciu pięter. Eksploatacja tych wind towarowych Toruń może odbywać się z prędkością do 200 stóp lub 61 metrów na minutę. Wszystkie obecne pompy hydrauliczne są zaprojektowane z mechanicznym rozrusznikiem Y-trójkąt, w przeciwnym razie wykonawca półprzewodnikowy. Do zasilania silnika, a także budynków, najlepsze są rozruszniki półprzewodnikowe. Ponieważ uzwojenia pozostają dłużej, a także nie ma spadku napięcia na zasilaniu budynku. W rozruszniku typu Y-trójkąt, silnik można uruchomić za pomocą dwóch wykonawców na zmniejszonej prędkości, a następnie kontynuuje pracę z pełną prędkością.

Starsze hydrauliczne windy towarowe Toruń teraz ruszyły nagle, przekazując moc z sieci z pełną mocą prosto do silnika elektrycznego. Powoduje to poważne uszkodzenia silnika, przez co spala się szybciej niż silniki w rozrusznikach Solid-State lub Y-Delta Contactor. Hydrauliczne windy towarowe Toruń są podzielone na cztery typy, takie jak windy z otworami, windy bez otworów i windy linowe.